Kredyt 2% - Koncept

Z każdej strony napływają do nas informacje o wyczekiwanym i obiecywanym kredycie 2%. Coraz częściej klienci pytają, czy mamy przygotowaną ofertę spełniającą wymagania formalne zapowiadanych warunków kredytowych. Część naszych budynków zarówno w Kamionkach, jak i w Wirach mieści się w wymaganych limitach (patrz poniżej). Jeśli chodzi o pozostałe domy, zawsze staramy się szukać indywidualnych rozwiązań dla klientów, tak aby mogli skorzystać z oferowanej przez bank propozycji kredytowej. W przypadku kredytu 2% również postaramy się znaleźć wspólną drogę, satysfakcjonującą obie strony. Od początku jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły klientów dotyczące wyboru działki, rodzaju domu, metrażu, układu czy dodatków, terminów rezerwacji. Odpowiednie złożenie wszystkich elementów tej układanki pozwala na realizację marzeń o zakupie domu na jednym z naszych Osiedli Koncept.

Dorado 77 m2

Kamionki i Wiry.

Parterowy dom typu bliźniak.

Podział na strefę dzienną i wypoczynkową.

Duże okna rozświetlające pomieszczenia.

Salon z widokiem na ogród.

2 lub 3 sypialnie.

Pomieszczenie gospodarcze.

Działka o powierzchni ok. 370 m2.

2 szerokie miejsca postojowe umożliwiające swobodne parkowanie.

Rozwiązania wpływające na niskie koszty utrzymania domu m.in.: pompa ciepła, rekuperacja.

Na specjalne życzenie możliwość przystosowania domu do potrzeb osób starszych lub osób z niepełnosprawnością.

Najmniejszy dom na Osiedlu Koncept pomimo swojej niewielkiej powierzchni, zaledwie 77 m2, pomieści przestronną strefę dzienną, dwie (nawet trzy) wygodne sypialnie, praktyczną łazienkę. Znajdzie się w nim również dodatkowa przestrzeń do przechowywania, czyli schowek na poddaszu o powierzchni 20 m2. Dom jest jasny i kompaktowy. Powstał z myślą o osobach, które chciałyby zamienić mieszkanie w bloku na domek z ogródkiem. To również propozycja dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na pokonywanie schodów i lubią mieć wszystko w zasięgu ręki. Polecamy również singlom, rodzicom, których dzieci lubią aktywne zabawy w ogrodzie lub z różnych przyczyn piętrowe domy mogą stanowić problem w codziennym funkcjonowaniu. W razie potrzeby istnieje możliwość poszerzenia otworów drzwiowych, wykonania podjazdów, przygotowania łazienki pod odpływ liniowy, wygospodarowania miejsca na podnośnik lub zastosowanie innych niezbędnych udogodnień wpływających na komfort życia mieszkańców.

Gemini 110 m2

Kamionki i Wiry.

Duże przeszklenia zapewniają naturalne rozświetlenie domu.

Przestronny salon z wyjściem na taras.

Kuchnia otwarta lub zamknięta.

Na piętrze 2 lub 3 sypialnie z łazienką.

Działka o powierzchni od 350 m2.

Pompa ciepła oraz rekuperacja wliczone są w cenę domu!

Atrakcyjna oferta, która może stanowić konkurencję dla mieszkania w bloku z możliwością aranżacji funkcjonalnej i ustawnej przestrzeni według własnych potrzeb i koncepcji. Idealny dla miłośników tradycyjnych rozwiązań, jak również zwolenników nowoczesności 
i oryginalnych wystrojów. Łączenie domów klatką schodową zapewnia prywatność i dobrą akustykę. Duże przeszklenia rozświetlają pomieszczenia.

Dom LIBRA 126 m2

Wiry i Kamionki.

Okazałe przeszklenia rozświetlające pomieszczenia.

Przestrzenny salon z widokiem na ogród.

Na piętrze 2 lub 3 sypialnie z praktyczną łazienką.

Działka o powierzchni od 350 m2.

Pompa ciepła oraz rekuperacja wliczone są w cenę domu!

Libra daje więcej możliwości projektowych, np. wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni na biuro czy pokój gościnny. Przestronny salon z widokiem na ogród pozwala nie tylko na całkowity relaks na dużej, wygodnej kanapie, ale również spotkania ze znajomymi czy zorganizowanie rodzinnych świąt przy dużym stole.Dom znajduje się na działce o powierzchni 378 m2. Pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną wliczone są w cenę domu!