Kamionki - Koncept

Koncept to kameralne osiedle składające się z eleganckich, nowoczesnych domów, które dzięki ich starannemu rozplanowaniu na sąsiadujących działkach zapewnią mieszkańcom przestrzeń i prywatność.
Bliskość lasu, zielona okolica, a zarazem niewielka odległość od centrum Poznania są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują spokoju, cenią sobie kontakt z naturą, ale jednocześnie lubią korzystać z uroków tętniącego życiem dużego miasta.
Domy w Kamionkach wyróżnia atrakcyjny design, forma, wykończenie elewacji i funkcjonalny układ wnętrz. Uwagę przykuwają duże okna, przeszklenia, przestronne pokoje dzienne czy możliwość stworzenia na antresoli wyjątkowego pomieszczenia z przeznaczeniem na biuro, pokój zabaw czy strefę fitness.
Każdy dom jest inny i daje różne możliwości. Charakterystyczne dla naszych projektów jest duża dowolność aranżacji. Proponujemy kilka układów pomieszczeń, aby dopasować je do potrzeb przyszłych mieszkańców.
Dodatkowym atutem są duże i łatwe do zagospodarowania ogrody, umożliwiające różne formy aktywności. To idealne miejsce na spotkania rodzinne, zabawę, eksperymenty kulinarne oraz relaks w otoczeniu zieleni.

Dom GEMINI 104 m2

Łączenie domów klatką schodową zapewni prywatność i dobrą akustykę domu.

Duże przeszklenia rozświetlające pomieszczenia.

Przestronny salon połączony z kuchnią.

Na piętrze 2 lub 3 sypialnie z praktyczną łazienką.

Działka o powierzchni od 350 m2.

Pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną wliczone są w cenę domu!

Atrakcyjna oferta, która może stanowić konkurencję dla mieszkania w bloku z możliwością aranżacji funkcjonalnej i ustawnej przestrzeni według własnych potrzeb i koncepcji. Idealny dla miłośników tradycyjnych rozwiązań, jak również zwolenników nowoczesności 
i oryginalnych wystrojów.

Parter domu to ustawny salon z kuchnią: zamkniętą lub otwartą na pokój dzienny. Dzięki możliwości dowolnej aranżacji można wygospodarować 2 lub 3 sypialnie na piętrze.

Dom LIBRA 119 m2

Duże przeszklenia rozświetlające pomieszczenia.

Komfortowy salon.

Na piętrze 2 lub 3 sypialnie z praktyczną łazienką.

Możliwość wygospodarowania dodatkowego pokoju na parterze (gabinet, pokój gościnny, dodatkowa sypialnia).

Działka o powierzchni od 350 m2.

Pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną wliczone są w cenę domu!

To starszy brat Domu Gemini, który daje więcej możliwości projektowych, np. wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni na biuro czy pokój gościnny. Na piętrze jest miejsce na 3 wygodne sypialnie. Przestronny salon z widokiem na ogród pozwala nie tylko na całkowity relaks na dużej, wygodnej kanapie, ale również spotkania ze znajomymi czy zorganizowanie rodzinnych świąt przy dużym stole.

Dom ORION 138 m2

Przestronny salon.

Duże przeszklenia na szczytowej ścianie domu.

Antresola z widokiem na salon (możliwość dowolnego zagospodarowania).

Piętro do zaplanowania według własnych potrzeb.

Wysoki salon, ponad 5,60m.

Działka o powierzchni od 350 m2

Pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną wliczone są w cenę domu!

Jest najbardziej uniwersalny i daje największe możliwości projektowe i aranżacyjne. Idealny dla osób, którym zależy na nowoczesnym, wielofunkcyjnym domu ze strefą relaksu oraz wydzielonym miejscem do pracy czy aktywności sportowej. Na parterze znajduje się imponujący salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras.

Kuchnia zamknięta czy otwarta? Sypialnia połączona z garderobą czy może z łazienką? Biuro czy fitness? Wybór należy do przyszłych mieszkańców. W tym domu wszystko jest możliwe.

Dom PERSUS 166 m2

Dom wolnostojący.

Liczne przeszklenia od strony ogrodu.

Strefa dzienna z przestronnym salonem o wysokości ok. 6m.

Nawet 5 sypialni.

Możliwość wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia na antresoli (sypialnia, gabinet, pokój zabaw, strefa fitness).

Garaż z możliwością przearanżowania na inne pomieszczenie.

Działka o powierzchni od 730 m2

Pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną wliczone są w cenę domu!

Efektowny dom z widocznym podziałem na strefę dzienną i nocną. W przestronnych salonach dominują nowoczesne przeszklenia. Atutem jest wysoki sufit i widok na antresolę, która ma wiele możliwości zagospodarowania. Dom otoczony jest dużym ogrodem. Ustronny garaż nie musi być przeznaczony wyłącznie dla samochodu czy motocykla. Może pełnić funkcję azylu, warsztatu czy strefy na rozwijanie pasji, hobby i zainteresowań.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie rozwiązania, nie rezygnuj tak łatwo.

Wskaż czego zabrakło, jakiego domu/działki potrzebujesz, a my postaramy się dostosować i spełnić Twoje oczekiwania. Napisz czego potrzebujesz – koncept@tefrahouse.pl

Wyjątkowe miejsce

Wielokrotnie słyszeliśmy, że klucze do nowego domu to dla naszych mieszkańców jak gwiazdka z nieba. Koncept powstał po to, aby tę gwiazdkę, w przenośni i dosłownie, dać. Las, cisza, spokój i kameralne sąsiedztwo sprzyjają odpoczynkowi i pozwalają w pełni się zrelaksować. Wystarczy spojrzeć w niebo na połyskujące gwiazdy, żeby na chwilę zapomnieć o wszystkich troskach.
Nasi mieszkańcy będą mieli gwiazdy na wyłączność dzięki specjalnie wydzielonym miejscom do obserwacji zjawisk astronomicznych. Wyjątkowy klimat gwiezdnej strefy stworzą teleskopy, delikatnie oświetlone huśtawki, specjalnie zaprojektowane ławki, na których np. przy lampce wina będzie można podziwiać rozgwieżdżone niebo.

Gwiazda z nieba

Konceptowy plac zabaw będzie nie tylko miejscem beztroskiej zabawy, ale również okazją do zgłębiania podstaw astronomii. Gwiezdna stylistyka, miniplanetarium, dostęp do teleskopów, astronomiczne zagadki i tajemnice konstelacji gwiazd pobudzą wyobraźnię dzieci i zachęcą do wcielania się w role małych astronomów.