Domy w Wiry - Koncept by Tefra House

Wiry

Podpoznańskie Wiry i ulica Deszczowa to dobry wybór dla osób ceniących spokój, szukających miejsca do odpoczynku po całym dniu pracy. Nie bez powodu Wiry nazywane są sypialnią Poznania. Cisza, zieleń, natura pozwolą w pełni rozkoszować się domowym zaciszem.
Atutem zamieszkania w Wirach jest stacja kolejowa umożliwiająca szybki dojazd do miasta. Mieszkańcy mogą dojechać do centrum Poznania samochodem (8 km od Poznania) lub pociągiem (13 minut). Zaletą jest także bliskość autostrady A2 (odległość 5km).

Kolejnym plusem jest nowoczesna szkoła oddana do użytku w 2021 roku. Wiry graniczą z jednym z 23 polskich parków narodowych - Wielkopolskim Parkiem Narodowym, z bogatą i urozmaiconą roślinnością, szlakami rowerowymi i miejscami odpoczynku. W parku znajduje się najgłębsze i uważane za najpiękniejsze Jezioro Góreckie (powierzchnia 97 ha) z Wyspą Zamkową, na której znajdują się ruiny neogotyckiego zamku. Miejsce jest nie tylko atrakcyjne turystycznie, ale również badawczo i dydaktycznie, czyli atrakcyjne dla starszych i młodszych mieszkańców Wir.

Jeżeli planujesz kupno domu w Wirach, zachęcamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o Osiedlu Koncept, które już wkrótce tam powstanie.

Dział Sprzedaży
61 669 85 62
sprzedaz@tefrahouse.pl