Wynajem - Koncept

Całkowita nowość w naszej ofercie, ale także na lokalnym rynku nieruchomości-wynajem z dojściem do własności domów w Kamionkach.

Chodzi o to, że mieszkańcy przez 2 lata wynajmują od nas wybrany dom-zupełnie nowy, wykończony, wymalowany, z zabudowaną kuchnią i gotową łazienką-do zamieszkania. Po upływie 2 lat wynajmujący mogą go od nas wykupić, a 30% zapłaconych dotychczas miesięcznych najmów obniża kwotę do zapłaty. Wynajmujący wprowadzają się do nowego domu, są jego pierwszymi właścicielami. Mieszkańcy nie tracą czasu na remont, szukanie specjalistów od wykończeniówki, wprowadzają się na gotowe. Urządzają dom według własnego uznania-meble, dodatki, sprzęty. Przez dwa lata przyszli właściciele upewniają się, że chcą w nim mieszkać lub szukają dla siebie innego miejsca na ziemi.

Gemini 104 m2

Parter:

Salon + jadalnia – 29 m2

Kuchnia – 11,3 m2

Łazienka – 3,5 m2

Piętro:

Sypialnia – 11 m2

Garderoba - 2,8 m2

Łazienka – 6 m2

2 x pokój - 9,3 m2

Wynajem od czerwca 2023 r.

Atrakcyjna oferta, która może stanowić konkurencję dla mieszkania w bloku z możliwością aranżacji funkcjonalnej i ustawnej przestrzeni według własnych potrzeb i koncepcji. Idealny dla miłośników tradycyjnych rozwiązań, jak również zwolenników nowoczesności 
i oryginalnych wystrojów. Łączenie domów klatką schodową zapewnia prywatność i dobrą akustykę. Duże przeszklenia rozświetlają pomieszczenia. Dom znajduje się na działce o powierzchni 350 m2. Pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną wliczone są w cenę domu!

Libra 119 m2

Parter:

Salon+kuchnia – 38,4 m2

Pokój – 8 m2

Łazienka – 3,40 m2

Piętro:

Sypialnia + garderoba – 19,15 m2

Pokój – 8,82 m2

Pokój – 8,90 m2

Łazienka – 6,70 m2

Wynajem od maja 2023 r.

Libra daje więcej możliwości projektowych, np. wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni na biuro czy pokój gościnny. Przestronny salon z widokiem na ogród pozwala nie tylko na całkowity relaks na dużej, wygodnej kanapie, ale również spotkania ze znajomymi czy zorganizowanie rodzinnych świąt przy dużym stole.Dom znajduje się na działce o powierzchni 378 m2. Pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną wliczone są w cenę domu!