Ruszyła sprzedaż domów na Osiedlu Koncept

Kilka dni temu odbyła się premiera naszego nowego osiedla.
Gemini, Libra, Orion, Perseus to nazwy domów w Kamionkach, które będą tworzyć konceptowe sąsiedztwo. Nazwy nie są przypadkowe, nawiązują do gwiazd, które są motywem przewodnim Osiedla Koncept i naszym drogowskazem. To domy pod szczęśliwą gwiazdą!

Każdy dom jest inny, tak jak różni będą ich właściciele. Jak mówi Bartosz Wrzesiński, pomysłodawca i dyrektor zarządzający Tefra House: Dom musi być dopasowany do mieszkańców i stylu życia, jaki prowadzą.

Żeby taki dom stworzyć i go spersonalizować, wystarczy skorzystać z konfiguratora. Prostego narzędzia, który uwzględni wymagania, wytyczne, pomysły, wyceni wartość domu, jak również poda koszty jego utrzymania.

Nie od dzisiaj wiadomo, że miesięczne rachunki spędzają sen z powiek wielu osobom. Również na to znaleźliśmy sposób. W cenę domu wliczona jest pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną. Co to daje? Mieszkańcy nie będą ponosili kosztów ogrzewania domu. Poza tym, umożliwiliśmy dobranie dodatkowych paneli fotowoltaicznych, aby domownicy mogli pozbyć się dodatkowych rachunków za prąd. W konfiguratorze można znaleźć szereg dodatków, które nie tylko zadbają o zawartość portfela, ale także wpłyną na bezpieczeństwo i komfort życia w nowym domu. Dla miłośników nowych technologii zapewniliśmy sterowanie, kontrolowanie i korzystanie ze wszystkich udogodnień za pomocą aplikacji.

Osiedle Koncept w Kamionkach będzie nie tylko spersonalizowane i niskobudżetowe jeśli chodzi o utrzymanie domów, ale przede wszystkim niebiańsko magiczne. Powstanie gwiezdna strefa, w której zarówno dorośli, jak i dzieci będą mogli obserwować gwiazdy i zgłębiać tajniki astronomii. To nasza niespodzianka dla przyszłych mieszkańców konceptowych domów w Kamionkach. Jeszcze wszystkiego zdradzać nie możemy…

Zapraszamy do bezpośrednio kontaktu z biurem sprzedaży lub skorzystania z konfiguratora.

sprzedaz@tefrahouse.pl