Premiera Osiedla Koncept w Wirach

Premiera Osiedla Koncept w Wirach

Długo wyczekiwane domy na Osiedlu Koncept w Wirach od dzisiaj oficjalnie znalazły się w naszej ofercie. Gwiazdy podpowiadały nam, żeby za wiele nie zmieniać, bo Osiedle jest idealne. Tylko, co to by była za premiera, gdyby nie było nowości?

Nie tylko Wiry będą ją wyróżniały. Na pierwszy plan wysuną się dwa nowe domy. Poza już dobrze znanymi gwiazdami tj.: Gemini (110m2), Libra (126m2), Orion (146m2) przedstawiamy Andromedę (155 m2) i Cassiopeię (193 m2).

Andromeda będzie świetnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają wygodnej parterówki w eleganckim i nowoczesnym stylu. Dom bez piętra i schodów przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom jasnych przestrzeni maksymalnie otwartych na ogród. Polecamy wymagającym singlom, rodzinom z małymi dziećmi, osobom z niepełnosprawnością, dojrzałym mieszkańcom zasługującym na zasłużony odpoczynek po wielu latach pracy. Wszystkie pomieszczenia są starannie rozplanowane na jednej kondygnacji. Poczucie jedności z naturą, widok na zieleń i wspaniały taras dopełniający strefę wypoczynkową sprawią, że każdy dzień w tym domu będzie przyjemny.

Cassiopeia została zaprojektowana z myślą o rodzinach, ceniących niebanalną architekturę i codzienną wygodę. To propozycja dla inwestorów ceniących sprawdzone rozwiązania funkcjonalne, naturalne światło i słoneczny klimat wnętrz.
Od frontu dom jest elegancki, a swoje największe atuty odsłania dopiero od strony ogrodu. Szerokie przeszklenia otwierające wnętrze na taras i ogród tworzące prywatną oazę domowników. Cassiopeia to rodzinna przestrzeń wspólna, reprezentacyjny salon, słoneczna jadalnia i kuchnia z podręczną spiżarnią oraz strefa nocna z sypialniami. Dla zwolenników pracy w domu jest również miejsce na gabinet. Nowoczesna stodoła jest komfortowa, a jednocześnie tania w użytkowaniu, przestronna, niezwykle przytulna i funkcjonalna. To konceptowa kompozycja, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Więcej informacji na temat wszystkich domów znajduje się tutaj: https://koncept-tefrahouse.pl/domy/wiry. Zachęcamy również do skorzystania z konfiguratora (www.koncept-konfigurator.pl) i wybrania układu, który przyszłym mieszkańcom najbardziej odpowiada.

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji każdy odnajdzie swój wymarzony dom.