Premiera II etapu Osiedla Koncept w Kamionkach

Osiedle Koncept rośnie w siłę. W Kamionkach powstaną kolejne domy w ramach II etapu inwestycji. Miało być później, a będzie wcześniej. Przyspieszamy sprzedaż i realizację konceptowych domów. Gemini, Libra, Orion i Perseus czekają na swoich mieszkańców.
Zajrzyj do konfiguratora i sprawdź, czym się wyróżniają.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, przypominamy, że w cenę domów wliczona jest pompa ciepła wraz z zasilającą ją instalacją fotowoltaiczną. Co to daje? Mieszkańcy nie będą ponosili kosztów ogrzewania domu. Poza tym umożliwiliśmy dobranie szeregu innych dodatków, które znacząco wpłyną na zawartość portfela, ale także na bezpieczeństwo i komfort życia w nowym domu. Jakie dodatki? Można je znaleźć w konfiguratorze.

Osiedle Koncept w Kamionkach będzie nie tylko spersonalizowane, ale przede wszystkim niebiańsko magiczne. Powstanie gwiezdna strefa, w której zarówno dorośli, jak i dzieci będą mogli obserwować gwiazdy i zgłębiać tajniki astronomii. To nasza niespodzianka dla przyszłych mieszkańców konceptowych domów w Kamionkach.
Zapraszamy do biura sprzedaży, chętnie opowiemy o naszych domach i przekażemy kontakt do zaprzyjaźnionej, spadającej gwiazdy, która spełni Wasze marzenia.
sprzedaz@tefrahouse.pl