Osiedlove w nowej odsłonie

Każdy ma swój sposób na oderwanie się od rzeczywistości, problemów i znalezienie sposobu na wyciszenie. Dla jednych jest to joga, dla innych serial, dla trzecich spacer. Dla wielu formą relaksu jest książka i zatopienie się w lekturze.

Od pierwszej historii opisanej w cyklu Osiedlove dostawaliśmy sygnały, że nasi odbiorcy czekają na kolejne. Oczywiście były różne opinie, niektóre teksty oceniane były jako zabawne, inne jako przesłodzone i denerwujące. Ci, którzy lubią Harlequiny, znaleźli w nich idealną odskocznię dla siebie.
Zbierając wszystko do worka, pisaliśmy dalej. Minął rok od Osiedlove #1 i dobrnęliśmy do Osiedlove #15.

I wiecie co? Powstała z tego książka lub jak, kto woli e-book. 72 strony Osiedlovych historii, rozgrywających się na Osiedlu Koncept.
Nie tylko przyjemnie jest poczytać do poduszki optymistyczne losy bohaterów. Warto je, chociaż przejrzeć, przekartkować dla samych ilustracji obrazujących, co kryje się pod tajemniczymi tytułami, które tradycyjnie są efektem pracy Łukasza Drzycimskiego.

Osiedlove w formie papierowej można otrzymać w naszym biurze sprzedaży lub pobrać e-book. Jak jesteście gdzieś dalej, to śmiało piszcie (marketing@tefrahouse.pl). Wyślemy pocztą.

Zapraszamy i zachęcamy 🙂

Pobierz e-book