NOWOŚĆ! Dom Dorado 77 m2

Osiedle Koncept rośnie w siłę. Półtora roku temu prezentowaliśmy 4 rodzaje domów. Minęło kilkanaście miesięcy, a w ofercie mamy ich już 7. Różne metraże, parterowe, piętrowe, dwulokalowe, wolnostojące, z dodatkowymi pomieszczeniami, z antresolą lub bez.

Przyszedł czas na coś zupełnie nowego, innego, a jednocześnie tak bardzo pasującego do naszego gwiezdnego osiedla.

18 lipca odbędzie się premiera nowego domu o nazwie budzącej różne skojarzenia. Dla nas to po prostu Dorado – mały gwiazdozbiór, nasz najmniejszy dom, złota ryba.

Parterowy dom typu bliźniak w Wirach i Kamionkach, który pomimo swojej niewielkiej powierzchni, zaledwie 77 m2, pomieści przestronną strefę dzienną, dwie (nawet trzy) wygodne sypialnie, praktyczną łazienkę. Znajdzie się w nim również dodatkowa przestrzeń do przechowywania, czyli schowek na poddaszu o powierzchni 20 m2. Dom jest jasny, kompaktowy z działką o powierzchni ok. 370 m2 i dwoma szerokimi miejscami postojowymi.

Bez problemu dostosujemy dom do potrzeb osób starszych lub osób z niepełnosprawnością.

W razie potrzeby istnieje możliwość poszerzenia otworów drzwiowych, wykonania podjazdów, przygotowania łazienki pod odpływ liniowy, wygospodarowania miejsca na podnośnik lub zastosowanie innych niezbędnych udogodnień wpływających na komfort życia mieszkańców.

Szczegóły