Może później ten kredyt… Niekoniecznie

Jest wiele czynników, które sprawiają, że coraz częściej odkładamy realizację marzeń na później. Analizujemy, kalkulujemy, przedłużamy i trudniej niż wcześniej przychodzi nam wypowiedzenie ostatecznego „tak” albo „nie”. W przypadku zakupu domu to bardzo dobra droga, zwłaszcza że sytuacja na rynku kredytów mieszkaniowych nie sprzyja klientom.

Wszystko wiemy i rozumienie. Tym bardziej cieszymy się, że możemy podzielić się dobrą informacją z bankowego podwórka.
Od wielu lat współpracujemy z Poznańskim Bankiem Spółdzielczym, który przygotował propozycję dla swoich klientów, czyli jednocześnie dla naszych klientów.
Bank proponuje kredyt z bardzo konkretną promocją. Otóż kredytobiorcy mogą liczyć na obniżoną stawkę WIBOR o 50% przez okres dwóch lat, co znacząco obniża wysokość rat. Mówi się, że za jakiś czas WIBOR zniknie, co w takiej sytuacji?
W przypadku zastąpienia w okresie promocyjnym stawki WIBOR inną stawką bazową, zostanie zastosowana 40 % zniżka względem nowego wskaźnika, co daje klientom bezpieczeństwo, stabilność kredytowania i duże oszczędności.

Promocja „Tniemy Wibor” zakłada również bardzo dobre warunki cenowe udzielania kredytu jeśli chodzi o marżę:

  • 1,79 p.p – min. przy 30% wkładu własnego;
  • 2,09 p.p. – min. przy 20% wkładu własnego;
  • 2,39 p.p. min. przy 10% wkładu własnego.

Dodatkowo w przypadku skorzystania z ubezpieczenia proponowanego przez bank, marża może ulec pomniejszeniu o 0, 1 p.p. przy skorzystaniu z ubezpieczenia nieruchomości lub 0, 2 p.p. przy skorzystaniu z ubezpieczenia na życie. Jeżeli bank nie będzie wymagał ubezpieczenia na życie obniży marżę automatycznie.

Tutaj znajduje się przykładowa symulacja rat kredytów dla wybranych domów na Osiedlu Koncept. Z informacji uzyskanych od naszych klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z promocji „Tniemy WIBOR” wynika, że wyliczona rata kredytu w PBS jest zdecydowanie mniejsza w stosunku do ofert innych banków.
W pierwszym przypadku rata spadła z 2900 na 2100 zł miesięcznie, natomiast w drugim z 4900 na 2900 zł miesięcznie.

Podpowiadamy, nie namawiamy. Z tego, co mówią przedstawiciele Poznańskiego Banku Spółdzielczego, to najlepsza oferta na rynku, dzięki której możliwe jest spełnienie marzeń o własnym domu, np. na Osiedlu Koncept.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji. Wszystkich szczegółowych informacji z przyjemnością udzielą konsultanci Poznańskiego Banku Spółdzielczego.

Pobierz symulację rat kredytów dla wybranych domów na Osiedlu Koncept