Dzień Otwarty na Osiedlu Koncept

Kiedy Pan Kierownik daje zielone światło, że można wejść na budowę, rzucamy wszystko i lecimy.

Taka dobroduszność Kierownika to rzadkie zjawisko, bo w swych postanowieniach jest nieugięty. Trudny egzemplarz, ale doceniamy, że zawsze na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo.

Korzystając z tak wyjątkowej okazji, musimy działać szybko, zanim usłyszymy, że kolejny etap prac uniemożliwia przebywanie na budowie. W związku z tym zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć z bliska Osiedle Koncept, podejrzeć domy, poczuć klimat budowy, porozmawiać, zadać pytania i kto wie, może nawet spełnić marzenie o kupnie domu.

Jeśli masz ochotę spędzić z nami sobotnie przedpołudnie na Osiedlu Koncept w Wirach, prosimy o e-mail z podaniem liczby osób odwiedzających.

Plac budowy to miejsce wymagające zachowania szczególnej ostrożności i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. W związku z tym zapraszamy wyłącznie osoby dorosłe. Wszystkich gości prosimy o wygodny strój, zalecamy również zabranie kaloszy. My zadbamy
o kamizelki i kaski, które są niezbędne podczas poruszania się po budowie. Za ich brak Kierownik wymierza nam surowe kary.

Dzień Otwarty odbędzie się:
– 30 września na Osiedlu Koncept w Kamionkach przy ul. Iglastej w godz. 15:00 – 18:00,
– 1 października na Osiedlu Koncept w Wirach przy ul. Południowej w godz. 9:00 – 13:00.

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy wysyłać na adres: sprzedaz@tefrahouse.pl. W wiadomości zwrotnej wyślemy szczegóły dot. wizyty na budowie i godziny, o której możemy się spotkać oraz informację, które domy możemy odwiedzić.

Różny stopień zaawansowania prac wyklucza możliwość wejścia do wszystkich budynków.

Do zobaczenia!